




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Набір торцевих головок 3/4" 19-50мм з тріскачкою 20од для вантажних авто ST-3420.
Основні характеристики:
- Робочий профіль: 3/4".
- Тип головок: 6 гранні.
- К-ть інструменту в наборі: 20 шт.
- К-ть головок в наборі: 16 шт.
- С-ма вимірювання: Метрична.
- Матеріал: Хром-ванадієва сталь (СR-V).
- Кейс стальний: 53,5x18x8 см.
- Вага: 26 кг.
Комплектація набору:
- Головки торцеві 3/4", мм: 19, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 30, 32, 34, 36, 38, 41, 46, 48, 50.
- Тріскачка 3/4" 500 мм.
- Вороток 3/4" 450 мм з пересувною головкою.
- Подовжувач 3/4" 200 мм.
- Подовжувач 3/4" 100 мм.
- Кейс для зберігання та транспортування.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Стандарт |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип инструмента | набор торцевых головок |
| Рабочий профиль | Шестигранник |
| Квадрат | 3/4" |
| Размер max | 50 мм |
| Размер min | 19 мм |
| Количество в наборе | 20 |
- Цена: 5 163 ₴

