

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Набір дюймових головок 3/8" 12-гранні + біти з тріскачкою 24од King Tony 3024SR
Характеристики:
- Приєднувальний квадрат: 3/8".
- Тип головок: 12-гранні.
- Кількість інструменту в наборі: 24 шт.
- Система вимірювання: Дюймова.
- Матеріал: CR-V (Хром-ванадієва сталь).
- Упаковка: Кейс металевий - 318x147x46 мм.
- Маса: 2,2 кг.
Комплектація:
- Головки торцеві дюймові 3/8" (серія 3330SR), дюйм: 1/4, 5/16, 11/32, 3/8, 7/16, 1/2, 9/16, 5/8, 11/16, 3/4.
- Тріскачка з прапорцевим перемикачем (3779-08G) - 3/8", 32 зуби, 200 мм.
- Подовжувач для головок 3/8" (3221-06) – 150 мм.
- Кардан (3792) 3/8".
- Біти PH у головці 3/8”: PH2, PH3.
- Біти SL у голівці 3/8”: 5, 8 мм.
- Біти HEX у головці 3/8”: H3, H4, H5, H6, H7, H8, H10.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | King Tony |
| Страна производитель | Тайвань |
| Тип инструмента | набор торцевых головок |
| Рабочий профиль | Двенадцатигранник |
| Квадрат | 3/8" |
| Размер max | 19.05 мм |
| Размер min | 6.35 мм |
| Количество в наборе | 24 шт |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип хвостовика | 3/8" |
| Категории товаров 2 | Торцевые головки |
| Категории товаров 1 | Ручной инструмент |
| Артикул | 3024SR |
| Категории товаров 3 | Наборы торцевых головок дюймовых |
| Кол-во единиц | 24 |
| Сплав | CR-V |
| Вид Головки | Короткая |
| Вид размерности | дюймовый |
| Кейс | металл |
- Цена: 3 287 ₴

