




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Набір ударних головок 1/2" 10-24мм 10шт + подовжувач, кардан, перехідник MILWAUKEE 4932480456
Характеристики:
- Приєднувальний квадрат: 1/2".
- Розмір: 10-24мм.
- Тип: Ударні 6-гранні.
- Кількість одиниць в наборі: 13шт.
- Особливості: Коротка.
- Система вимірювання: Метрична.
- Матеріал: CR-MO (Хром-молібденова сталь).
Комплектація:
- Головки торцеві ударні короткі 1/2", мм: 10, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 22, 24.
- Подовжувач ударний 1/2" 150 мм.
- Кардан ударний 1/2".
- Перехідник для шуруповерта (шестигранник 1/4" х квадрат 1/2").
- Кейс пластиковий.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Milwaukee |
| Страна производитель | США |
| Тип инструмента | набор торцевых головок |
| Рабочий профиль | Шестигранник |
| Квадрат | 1/2" |
| Размер max | 24 мм |
| Размер min | 10 мм |
| Количество в наборе | 13 шт |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Состояние | Новое |
- Цена: 2 399 ₴

