




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Набір головок 1/2" 8-32мм 24шт 12-гранні з тріскачкою KING TONY ST4028MR
Характеристики:
- Приєднувальний квадрат: 1/2".
- Тип головок: 12-гранні.
- Кількість інструменту в наборі: 24 шт.
- Система вимірювання: Метрична.
- Матеріал: CR-V (Хром-ванадієва сталь).
- Упаковка: Кейс пластиковий.
- Маса: 4,1 кг.
Комплектація:
- Головки торцеві (12-гранні) 1/2" (серія 4330МRС), мм: 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 24, 27, 30, 32.
- Свічкова головка 1/2" 6-гранна з гумовою вставкою 21мм.
- Tpіcкaчкa з прапорцевим перимакачем з гумовою рукояткою 1/2" 32 зубці 250мм.
- Вороток з плаваючою головкою 1/2" 250мм.
- Подовжувач 1/2" 125мм.
- Подовжувач 1/2" 250мм.
- Кардан 1/2".
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | King Tony |
| Страна производитель | Тайвань |
| Тип инструмента | набор торцевых головок |
| Рабочий профиль | Двенадцатигранник |
| Квадрат | 1/2" |
| Размер max | 32 мм |
| Размер min | 8 мм |
| Количество в наборе | 24 шт |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип хвостовика | 1/2" |
| Категории товаров 2 | Торцевые головки |
| Категории товаров 1 | Ручной инструмент |
| Артикул | ST4028MR |
| Размер, мм | 8-32 |
| Категории товаров 3 | Наборы торцевых головок |
| Кол-во единиц | 24 |
| Сплав | CR-V |
| Вид Головки | Короткая |
| Вид размерности | метрический |
| Кейс | пластик |
- Цена: 4 166 ₴

