




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Набір головок 3/4" 21-50мм 23шт 12-гранні з тріскачкою KING TONY 6023MR
Характеристики:
- Приєднувальний квадрат: 3/4".
- Тип: 12-гранні.
- Кількість інструменту в наборі: 23 шт.
- Система вимірювання: Метрична.
- Матеріал: CR-V (Хром-ванадієва сталь).
- Кейс металевий - 537x177x78 мм.
- Маса: 17,1 кг.
Комплектація:
- Головки торцеві 3/4" 12-гранні (серія 6330М), мм: 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 34, 35, 36, 38, 41, 46, 50.
- Tpіcкaчкa з прапорцевим перемикачем 3/4" 24 зубця 500 мм (6779-20F).
- Вороток з плаваючою головкою 500 мм (6572-20).
- Пoдoвжувaч 3/4" 110мм (6251-04).
- Пoдoвжувaч 3/4" 200мм (6251-08).
- Пoдoвжувaч 3/4" 400мм (6251-016).
- Кардан 3/4".
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | King Tony |
| Страна производитель | Тайвань |
| Тип инструмента | набор торцевых головок |
| Рабочий профиль | Двенадцатигранник |
| Квадрат | 3/4" |
| Размер max | 50 мм |
| Размер min | 21 мм |
| Количество в наборе | 23 шт |
| Состояние | Новое |
- Цена: 15 715 ₴





