




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Набір ударних головок 1/2" довгі 12-24 мм 8шт 6-гранні KING TONY 4410MP01
Характеристики:
- Приєднувальний квадрат: 1/2".
- Розмір: 12-24мм.
- Тип: Ударні 6-гранні.
- Кількість головок у наборі: 8шт.
- Особливості: Довга.
- Система вимірювання: Метрична.
- Материал: CR-MO (Хромо-молібденова сталь).
Комплектація:
- Головки ударні довгі (серія4435М) 1/2", мм: 12 , 13 , 14 , 17 , 19 , 21 , 22 , 24.
- Металевий кейс для зберігання та транспортування.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | King Tony |
| Страна производитель | Тайвань |
| Тип инструмента | набор торцевых головок |
| Рабочий профиль | Шестигранник |
| Квадрат | 1/2" |
| Размер max | 24 мм |
| Размер min | 12 мм |
| Количество в наборе | 8 шт |
| Состояние | Новое |
- Цена: 2 581 ₴


