


Описание
Характеристики
Информация для заказа
Набір головок 1/4" 5-13мм (12-гранні) + біти з тріскачкою 50од TOPTUL GCAD5004
Характеристики:
- Приєднувальний квадрат: 1/4".
- Тип: 12-гранні.
- Кількість інструменту в наборі: 50шт.
- Система вимірювання: Метрична.
- Матеріал: CR-V (Хром-ванадієва сталь).
- Упаковка: Кейс металевий - 370x154x50мм.
Комплектація:
- Головки торцеві короткі 1/4", мм: 5, 5.5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13.
- Головки торцеві довгі 1/4", мм: 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13.
- Насадка/біта 1/4" 25мм: PH1, PH2, PH3.
- Насадка/біта 1/4" 25мм: PZ1, PZ2, PZ3.
- Насадка/біта 1/4" 25мм SL: 3, 4.5, 5.5, 6.5, 8.
- Насадка/біта 1/4" 25мм HEX: 3, 4, 5, 6, 8.
- Насадка/біта 1/4" 25мм TORX: T8, T10, T15, T20, T25, T27, T30, T40.
- Тримач біт 1/4"х1/4".
- Подовжувач 1/4" 50мм.
- Подовжувач 1/4" 150мм.
- Кардан 1/4".
- Вороток 1/4" з плаваючою головкойю 115мм.
- Вороток-викрутка 1/4" 150мм (гумова ручка).
- Вороток з шарніром 1/4" 140мм.
- Тріскачка 1/4" 36 зубців (гумова ручка).
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Toptul |
| Страна производитель | Тайвань |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Размер max | 13 мм |
| Рабочий профиль | Двенадцатигранник |
| Квадрат | 1/4" |
| Количество в наборе | 50 |
| Размер min | 5 мм |
| Тип инструмента | набор торцевых головок |
- Цена: 2 519 ₴

