
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Тріскачка пневматична TOPTUL KAAL1610 приєднувальний квадрат 1/2", з максимальним створюваним зусиллям 136N/m, і швидкістю обертання 600об/хв, з висновком повітря задньою частиною і шумоглушників.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Toptul |
| Страна производитель | Тайвань |
| Вес | 1.8 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Размер присоединительных головок | 1/2" |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Трещеточный |
| Диаметр входного штуцера | 1/4" |
| Максимальное количество оборотов | 600 об/мин |
| Максимальный крутящий момент | 136 H*m |
| Рабочее давление | 6 бар |
| Расход воздуха | 120 литр/мин |
| Реверс | Да |
| Тип | Трещотки |
| Тип патрона | Квадрат 1/2" |
| Тип пневмогайковерта | Угловой (пневмотрещетка) |
| Форма ключа | Прямой |
- Цена: 9 824 ₴

