




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Набір головок 1/2" 8-32мм 24шт (6-гранні) з тріскачкою в кейсі KING TONY 4526MR15
Характеристики:
- Приєднувальний квадрат: 1/2".
- Тип головок: 6-гранні.
- Кількість інструменту в наборі: 24 шт.
- Система вимірювання: Метрична.
- Матеріал: CR-V (Хром-ванадієва сталь).
- Кейс пластиковий - 422х275x85 мм.
- Маса: 5,05 кг.
Комплектація:
- Головки торцеві 1/2" (серія 4335МR), мм: 8, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 27, 30, 32.
- Tpіcкaчкa з прапорцевим механізмом 1/2" 32 зубці 250мм.
- Вороток 1/2" з плаваючою головкою 300мм.
- Вороток шарнірний 1/2" 375мм.
- Подовжувач 1/2" 125мм.
- Подовжувач 1/2" 250мм.
- Кардан 1/2" 77,5мм.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | King Tony |
| Страна производитель | Тайвань |
| Тип инструмента | набор торцевых головок |
| Рабочий профиль | Шестигранник |
| Квадрат | 1/2" |
| Размер max | 32 мм |
| Размер min | 8 мм |
| Количество в наборе | 24 шт |
| Состояние | Новое |
- Цена: 5 948 ₴






