




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Набір головок 1/2" 10-32мм 24шт (6-гранні) з тріскачкою і карданом KING TONY 4528MR
Характеристики:
- Приєднувальний квадрат: 1/2".
- Тип головок: 6-гранні.
- Кількість інструменту в наборі: 24 шт.
- Система вимірювання: Метрична.
- Матеріал: CR-V (Хром-ванадієва сталь).
- Упаковка: Кейс металевий - 445x187x50 мм.
- Маса: 5,3 кг.
Комплектація:
- Головки торцеві (6-гранні) 1/2" (серія 4335МR), мм: 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 27, 30, 32.
- Свічкова головка 1/2" 6-гранна з гумовою вставкою 21мм.
- Tpіcкaчкa з прапорцевим перимакачем з гумовою рукояткою 1/2" 32 зубці 250мм.
- Вороток з плаваючою головкою 1/2" 250мм.
- Подовжувач 1/2" 125мм.
- Подовжувач 1/2" 250мм.
- Кардан 1/2".
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | King Tony |
| Страна производитель | Тайвань |
| Тип инструмента | набор торцевых головок |
| Рабочий профиль | Шестигранник |
| Квадрат | 1/2" |
| Размер max | 32 мм |
| Размер min | 10 мм |
| Количество в наборе | 24 шт |
| Состояние | Новое |
- Цена: 5 547 ₴






