




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Набір головок 1/4" 4-13мм 16шт з тріскачкою KING TONY 2516MR
Характеристики:
- Приєднувальний квадрат: 1/4".
- Тип: 6-гранні.
- Кількість інструменту в наборі: 16шт.
- Система вимірювання: Метрична.
- Матеріал: CR-V (Хром-ванадієва сталь).
- Кейс металевий - 244x118x37мм.
Комплектація:
- Головки торцеві 1/4", мм: 4, 4.5, 5, 5.5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13.
- Тріскачка 1/4" 24 зуба 140мм.
- Вороток 1/4" з плаваючою головкою 115мм.
- Кардан 1/4".
- Подовжувач 1/4" 100мм.
- Вороток-викрутка 1/4" 150мм.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | King Tony |
| Страна производитель | Тайвань |
| Тип инструмента | набор торцевых головок |
| Рабочий профиль | Шестигранник |
| Квадрат | 1/4" |
| Размер max | 13 мм |
| Размер min | 4 мм |
| Количество в наборе | 16 шт |
| Состояние | Новое |
- Цена: 1 883 ₴

