




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Набір головок 3/4" 14шт 22-50мм (6-гранні) в металевому ящику KING TONY 6314MR
Характеристики:
- Приєднувальний квадрат: 3/4".
- Тип: 6-гранні.
- Кількість інструменту в наборі: 14 шт.
- Система вимірювання: Метрична.
- Матеріал: CR-V (Хром-ванадієва сталь).
- Упаковка: Кейс металевий - 537x177x78 мм.
- Маса: 13,8 кг.
Комплектація:
- Головки торцеві 3/4" (серія 6335М),мм: 22, 24, 27, 30, 32, 36, 38, 41, 46, 50.
- Tpіcкaчкa з прапорцевим перемикачем 3/4" 24 зубця 500 мм (6779-20F).
- Вороток з плаваючою головкою 500 мм (6572-20).
- Пoдoвжувaч 3/4" 400мм (6251-16).
- Пoдoвжувaч 3/4" 200мм (6251-08).
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | King Tony |
| Страна производитель | Тайвань |
| Тип инструмента | набор торцевых головок |
| Рабочий профиль | Шестигранник |
| Квадрат | 3/4" |
| Размер max | 50 мм |
| Размер min | 22 мм |
| Количество в наборе | 14 шт |
| Состояние | Новое |
- Цена: 11 528 ₴


