



Описание
Характеристики
Информация для заказа
Набір дюймових головок 1/4" 18од 3/16"-9/16" довгі 12-гранні з тріскачкою TOPTUL GCAD1813
Характеристики:
- Приєднувальний квадрат: 1/4".
- Тип: 12-гранні.
- Кількість інструменту в наборі: 18шт.
- Система вимірювання: Дюймова.
- Комплектація: Дюймові головки - 10шт, Вороток, Подовжувач, Кардан, Тріскачка.
- Матеріал: CR-V (Хром-ванадієва сталь).
- Упаковка: Кейс металевий - 221х129х44мм.
- Вага: 1,2 кг.
Комплектація:
- Головки торцеві дюймові довгі 12-гранні: 3/16", 7/32", 1/4", 9/32", 5/16", 11/32", 3/8", 7/16", 1/2", 9/16".
- Подовжувач 1/4" 50 мм.
- Подовжувач 1/4" 100 мм.
- Подовжувач 1/4" 150 мм.
- Кардан 1/4".
- Перехідник 1/4"х3/8".
- Вороток 1/4" з плаваючою головкою 115 мм.
- Вороток із шарніром 1/4" 140 мм.
- Тріскачка 1/4" 36 зубців (гумова ручка).
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Toptul |
| Страна производитель | Тайвань |
| Состояние | Новое |
| Тип | Набор ручного инструмента |
| Набор ручного инструмента | набор автомобильного инструмента |
| Пользовательские характеристики | |
| Комплектация | Удлинитель |
| Присоединительный квадрат | 1/4" |
| Тип инструмента | набор торцевых головок |
| Рабочий профиль | Двенадцатигранник |
| Квадрат | 1/4" |
| Размер max | 14.29 мм |
| Размер min | 4.76 мм |
| Количество в наборе | 18 |
- Цена: 2 134 ₴

