




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Набір торцевих головок 1/2" з тріскачкою 15шт TOPTUL GCAD1512
Характеристики:
- Приєднувальний квадрат: 1/2".
- Тип: 6-гранні.
- Кількість інструменту в наборі: 15шт.
- Найменьша головка 5/16" = 7,94 мм.
- Найбільша головка 1" = 25,4 мм.
- Система вимірювання: Дюймова.
- Матеріал: CR-V (Хром-ванадієва сталь).
- Упаковка: Кейс металевий - 221x129x44мм.
Комплектація:
- Головки торцеві 1/2", дюйм: 5/16, 3/8, 7/16, 1/2, 9/16, 5/8, 11/16, 3/4, 13/16, 7/8, 15/16, 1.
- Пoдoвжувaч 1/2" 125мм.
- Tpіcкaчкa 1/2" 60 зубців 250мм (мeтaлeвa pучкa).
- Bopoтoк із шapніpoм 1/2" 380мм.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Toptul |
| Страна производитель | Тайвань |
| Тип инструмента | набор торцевых головок |
| Рабочий профиль | Шестигранник |
| Квадрат | 1/2" |
| Размер max | 25.4 мм |
| Размер min | 7.94 мм |
| Количество в наборе | 15 шт |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 3.5 г |
| Тип | Набор ручного инструмента |
| Тип упаковки | Металлический кейс |
| Набор ручного инструмента | набор автомобильного инструмента |
- Цена: 3 227 ₴





