




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Набір головок 1/4" з тріскачкою + біти 46од TOPTUL GCAI4601
Характеристики:
- Приєднувальний квадрат: 1/4".
- Тип: 6-гранні.
- Кількість інструменту в наборі: 46шт.
- Система вимірювання: Метрична.
- Матеріал: CR-V (Хром-ванадієва сталь).
- Упаковка: Кейс пластиковий - 245x160x66мм.
Комплектація:
- Головки торцеві (короткі) 1/4": 4, 5, 5.5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13.
- Головки торцеві (довгі) 1/4": 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13.
- Tpіcкaчкa 1/4" 36 зубців (гумoвa pучкa).
- Bopoтoк-викpуткa 1/4" 150мм (гумoвa pучкa).
- Пoдoвжувaч 1/4" 50мм.
- Пoдoвжувaч 1/4" 150мм.
- Гoлoвки з нacaдкoю HEX 1/4", мм: 3, 4, 5, 6, 7, 8.
- Гoлoвки із шліцeвoю нacaдкoю 37mm 1/4" 37мм: 4, 5.5, 6.5.
- Гoлoвки із нacaдкoю PH 1/4" 37мм: PH1, PH2, PH3.
- Гoлoвки із нacaдкoю PZ 1/4" 37мм: PZ1, PZ2, PZ3.
- Гoлoвки із нacaдкoю TORX 1/4" 37мм: T10, T15, T20, T25, T27, T30, T40.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Toptul |
| Страна производитель | Тайвань |
| Состояние | Новое |
| Тип | Набор ручного инструмента |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
| Набор ручного инструмента | набор автомобильного инструмента |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип инструмента | набор торцевых головок |
| Рабочий профиль | Шестигранник |
| Квадрат | 1/4" |
| Размер max | 13 мм |
| Размер min | 4 мм |
| Количество в наборе | 46 |
- Цена: 2 444 ₴

