


Описание
Характеристики
Информация для заказа
Набір головок 1/4" і 1/2" з тріскачками 28од TOPTUL GCAD2802
Характеристики:
- Приєднувальний квадрат: 1/2"і 1/4".
- Тип: 6-гранні.
- Кількість інструменту в наборі: 28шт.
- Система вимірювання: Метрична.
- Матеріал: CR-V (Хром-ванадієва сталь).
- Упаковка: Кейс металевий - 324x149x48мм.
Комплектація:
- Головки торцеві 1/4", мм: 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13.
- Головки торцеві 1/2", мм: 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 19, 21, 24, 27.
- Тріскачка 1/4" 36 зубців (металева ручка).
- Тріскачка 1/2" 36 зубців (металева ручка).
- Вороток 1/4" з плаваючою головкою 115мм.
- Кардан 1/4".
- Кардан 1/2".
- Подовжувач 1/4" 100мм.
- Подовжувач 1/2" 125мм.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Toptul |
| Страна производитель | Тайвань |
| Состояние | Новое |
| Тип | Набор ручного инструмента |
| Набор ручного инструмента | набор автомобильного инструмента |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип инструмента | набор торцевых головок |
| Рабочий профиль | Шестигранник |
| Квадрат | 1/4", 1/2" |
| Размер max | 27 мм |
| Размер min | 5 мм |
| Количество в наборе | 28 |
- Цена: 3 004 ₴

