




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Набір довгих торцевих головок ударних TOPTUL 1/2" 10-24 мм 10шт GDAD1002
Характеристики:
- Приєднувальний квадрат: 1/2".
- Розмір: 10-24мм.
- Тип: Ударні 6-гранні.
- Кількість головок у наборі: 10шт.
- Особливості: Довга.
- Система вимірювання: Метрична.
- Матеріал: CR-MO (Хромо-молібденова сталь).
- Упаковка: Кейс стальний - 313х111х38мм.
Комплектація:
- Головки торцеві ударні довгі 1/2", мм: 10, 11, 12, 1З, 14, 17, 19, 21, 22, 24.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Toptul |
| Страна производитель | Тайвань |
| Квадрат | 1/2" |
| Количество в наборе | 10 шт |
| Рабочий профиль | Шестигранник |
| Размер max | 24 мм |
| Размер min | 10 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип инструмента | набор торцевых головок |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Наборы торцевых головок |
| Комплектация | Ящик для инструментов, Головка торцевая ударная 1/2'': 10, 11, 12, 13, 14, 17, 19, 21, 22, 24 мм |
| Количество предметов в упаковке | 10 |
- Цена: 2 258 ₴

