




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Набір дюймових головок з тріскачкою 1/2" (5/16"-1-1/4") 25од 6-гранні TOPTUL GCAD2513
Характеристики:
- Приєднувальний квадрат: 1/2".
- Тип: Дюймові 6-гранні.
- Кількість інструменту в наборі: 25шт.
- Система вимірювання: Дюймова.
- Матеріал: CR-V (Хром-ванадієва сталь).
- Кейс металевий.
Комплектація:
- Головки торцеві дюймові 6-гранні 1/2": 5/16", 3/8", 7/16", 1/2", 9/16", 19/32", 5/8", 11/16", 3/4", 25/32", 13/16", 7/8", 15/16", 1", 1-1/16", 1-1/8", 1-3/16", 1-1/4".
- Подовжувач 1/2" 125мм.
- Подовжувач 1/2" 250мм.
- Кардан 1/2".
- Вороток 1/2" з плаваючою головкою 300мм.
- Свічна головка дюймова 13/16".
- Вороток з шарніром 1/2" 380мм.
- Тріскачка 1/2" 36 зубців.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Toptul |
| Страна производитель | Тайвань |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип головок | Дюймові |
| Тип инструмента | набор торцевых головок |
| Рабочий профиль | Шестигранник |
| Квадрат | 1/2" |
| Размер max | 7.94 мм |
| Размер min | 31.75 мм |
| Количество в наборе | 25 |
- Цена: 4 178 ₴






